GKS Czastary - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Czastary - KS Sokolniki 2:0
  • LZS Ożarów - LZS Pątnów 4:0
  • LZS Staw - LZS Krzyworzeka 0:5
  • LKS Łyskornia - Prosna Wyszanów 8:3
  • Zryw Wójcin - Hetman Żdżary 1:0
  • LZS Kadłub - Start Świątkowice 2:4

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Liga młodzieżowa

• autor: gksczastary, 2011-11-19 17:55

Widząc ogromne zamiłowanie i niewątpliwy talent do piłki nożnej Zarząd oraz działacze Gminnego Klubu Sportowego w Czastarach postanowili zainwestować w młodzież z naszego terenu. Pomysł postania sekcji juniorów narodził się wiosną roku 2011 i już w czerwcu były organizowane pierwsze treningi prowadzone przez panów - Marka Dudkę i Rafała Wypycha. Ilość osób na treningach przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, gdyż uczęszczało na nie około 30 potencjalnych zawodników. W chwili obecnej drużyna juniorów GKS Czastary liczy 21 piłkarzy. Są to: Buchla Hubert, Cybułka Maciej, Dworak Łukasz, Kałużny Kuba, Kapral Norbert, Karbowiak Filip, Klimas Mateusz, Krawczyk Mikołaj, Łuczak Miłosz, Machynia Adrian, Małecki Jakub, Małecki Patryk, Mania Mateusz, Mendel Robert, Moś Leszek, Misiak Damian, Preder Kamil, Preder Przemysław, Rybiałek Bartosz (kapitan), Urbański Kamil i Witoś Kacper. Większość zawodników to rocznik 2000, czterech jest z rocznika 1999 i pięciu z rocznika 2001.

Sukces jakim jest siódme miejsce w rozgrywkach okręgu sieradzkiego w klasie "Górskiego" zawdzięczamy nie tylko samym zawodnikom i działaczom GKS ale także rodzicom i kapitanowi drużyny seniorów GKS Czastary panu Arkadiuszowi Wypychowi, który dzieli się swoim doświadczeniem z młodymi piłkarzami. Dorobek juniorów to cztery wygrane mecze i jeden remis. Jeżdżąc do tych dużych miejscowości z którymi gramy, spotykamy się z życzliwością, oraz zdziwieniem, że w tak małej miejscowości powstał klub o takim potencjale. Moim życzeniem było,  aby okoliczne kluby były zobligowane do utworzenia juniorów, co dałoby możliwość zorganizowania ligi młodzieżowej na terenie naszego powiatu. Naszym celem jest wyszkolenie młodzieży, aby wzmocnić szeregi seniorów GKS Czastary, którzy po rundzie jesiennej są na pierwszym miejscu z dorobkiem 31 punktów.

Opiekun juniorów: Rafał Wypych

Autor: Treść:pozostało znaków: